Eshop-plus.cz

Multimetr Ermenrich NetGeeks NU40 Optický

Kvalitní a levný kousek Multimetr Ermenrich NetGeeks NU40 Optický od dodavatele s dlouholetou historií ERMENRICH snadno najdete zrovna extra se slevou. Akční cena od 2 176 Kč.
Multimetr Ermenrich NetGeeks NU40 Optický
Ověřit dostupnost
Značka: ERMENRICH
2 176

Optický multimetr Ermenrich NetGeeks NU40 využijí především profesionálové, kteří se věnují instalaci a údržbě optických komunikačních linek (FOCL). Pomocí přístroje snáze změříte absolutní výkon a zjistíte ztrátu mezi dvěma body vedení. Kromě toho je zařízení vybavené funkcí pro testování světelného zdroje.
Hlavní přednosti

Snadné měření absolutního a relativního optického výkonu
Funkce pro testování světelného zdroje
Nastavitelná vlnová délka
Přehledný vestavěný LCD displej
Automatické vypnutí v době nečinnosti
Jednoduchá obsluha
Kompaktní design

Měření optického výkonu
U multimetru si nastavíte jednu z 6 vlnových délek. Rozhraní FC/SC/ST vám umožní připojení jednovidového nebo vícevidového kabelu k přístroji. Zjištěné hodnoty se vám přehledně zobrazují na vestavěném LCD displeji. Je podsvícený, takže na něj vidíte i za horších světelných podmínek. 

Automatické vypnutí
Měřicí přístroj napájí 3 AAA baterie. V případě, že multimetr určitou dobu nepoužíváte, automaticky se vypne. Šetří tím energii baterií.
Specifikace

Značka: Ermenrich
Model: NetGeeks NU40
Určení: optický multimetr
Vlnová délka měřiče optického výkonu: 850/1300/1310/1490/1550/1625 nm
Typ konektoru vlákna: FC, SC, ST
Udržovaný typ kabelu: jednovidový (SM – single-mode), vícevidový (MM – multi-mode)
Jednotky měření: dB, dBm, W
Rozsah detekce výkonu: -50 až 26 dBm
Možnost nastavení referenční úrovně: ano
Test světelného zdroje: ano
Vlnová délka světelného zdroje: 1310/1550 nm
Displej: FSTN LCD
Podsvícení displeje: ano

Napájení

Napájení: 3 baterie AAA (nejsou součástí balení)
Indikátor vybité baterie: ano
Automatické vypnutí: ano

Fyzické parametry

Teplotní rozsah: -10 až 60 °C
Rozsah provozní vlhkosti: 20 až 70 %
Hmotnost: 360 g
Rozměry balení (š x v x h): 15,5 x 6 x 19,5 cm

Obsah balení

1x vysílač
1x pouzdro
1x sada bavlněných tampónů
1x uživatelská příručka a záruční list